Açık Kırık – Compound Fracture 2013 Türkçe Altyazılı izle

Michael genç bir delikanlı iken bir daha arkasına bakmamak üzere evini terkeder.
Şimdi de, Kızkardeşi Chloe’nin ölümünün akabinine, nişanlısı Juliette ve hayattan bezmiş halde olan yeğeni Brandon ile yıllar önce terkettiği evine geri dönecektir. Vardıklarında farkederler ki, ev tam olarak bıraktıkları gibi değildir. Yüksek duvarlarla çevirili olan, her ücra köşe ve noktası son sistem güvenlik kameraları ile döşenmiş bu yer bir evden daha çok askeri bir üs gibidir. Gary ise, Michael’ın kendisiyle arasının soğuk olduğu babası,
oğlu ve torunu ile tekrar biraraya gelmelerine çok sevinmesinin yanısıra dikkatinin başka unsurlarada çekilmiş olduğunu görülür.
Bu garip aile birleşmesi yaşanırken, davetsiz bir misafir ortaya çıkıyor ve bizde Chloe’nin ölümünün arkasında yatan asıl gerçekleri ve neden Brandon’ın Michael’a bu kadar uzak oluşunu parça parça öğrenmiş oluyoruz. Bu kırılmış aile biraraya gelmek ve geçmişlerindeki hayaletlerle çatışıp oradan canlı çıkmak zorundalar. iyi izlemeler diliyoruz.

Açık Kırık – Compound Fracture 2013 Türkçe Altyazılı izle türkçe, Açık Kırık – Compound Fracture 2013 Türkçe Altyazılı izle full hd, Açık Kırık – Compound Fracture 2013 Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Açık Kırık – Compound Fracture 2013 Türkçe Altyazılı izle tek part, Açık Kırık – Compound Fracture 2013 Türkçe Altyazılı izle 2013 filmleri 2013 yabanci abd filmleri genel gerilim filmleri korku filmleri türkçe altyazılı filmler yabancı filmler Açık Kırık – Compound Fracture 2013 Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
251 izlenme
Yorumlar

Açık Kırık – Compound Fracture 2013 Türkçe Altyazılı izle, , , , , , , ,