After Earth 2013 – Dünya: Yeni Bir Baslangiç Full HD izle Türkçe Altyazılı

Hikaye günümüzden uzak bir gelecekte, kurgusal bir dünyada geçer. Dünya ,içerisinde yaşayanlar tarafından terk edilmiş, insanlar artık yaşamlarını başka gezegenlerde sürdürmeye başlamıştır. İnsanlar dünyayı terk ettikten 1000 yıl kadar sonra yaptıkları bir yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanan küçük Kitai ve babası Cypher dünyaya gitmek zorunda kalırlar , Cypher ciddi anlamda yaralanmıştır ve terk edilmiş dünyada , tuhaf yaratıklar ve korku dolu tehlikeli olaylarla mücadele etmek zorunda kalırlar. ‘Altıncı His’ ile gerilim türüne yeni ve öncül bir yorum getiren ve ardından çektiği yapıtlarla kendi ekolünü oluşturan M. Night Shyamalan imzalı filmin başrollerinde Will Smith ve oğlu Jaden Smith yer alıyor.

After Earth 2013 – Dünya: Yeni Bir Baslangiç Full HD izle Türkçe Altyazılı türkçe, After Earth 2013 – Dünya: Yeni Bir Baslangiç Full HD izle Türkçe Altyazılı full hd, After Earth 2013 – Dünya: Yeni Bir Baslangiç Full HD izle Türkçe Altyazılı türkçe dublaj, After Earth 2013 – Dünya: Yeni Bir Baslangiç Full HD izle Türkçe Altyazılı tek part, After Earth 2013 – Dünya: Yeni Bir Baslangiç Full HD izle Türkçe Altyazılı 2013 filmleri 2013 yabanci abd filmleri after earth 720p izle after earth full film izle aksiyon filmleri bilim kurgu filmleri genel macera filmleri türkçe altyazılı filmler yabancı filmler After Earth 2013 – Dünya: Yeni Bir Baslangiç Full HD izle Türkçe Altyazılı
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
321 izlenme
Yorumlar

After Earth 2013 – Dünya: Yeni Bir Baslangiç Full HD izle Türkçe Altyazılı, , , , , , , , , , ,