Aile Sırları – August Osage County 2013 Türkçe Dublaj izle

Beverly ve Violet Weston’ın üç kızı ve bir torunu vardır. Aile beraber Oklahoma’da geçirecekleri bir tatile çıkarlar. Tatilde bir evde hepsi beraberdir ancak hepsinin ayrı ayrı sorunları bulunmaktadır. Büyük anne hap bağımlısıdır ve kızlarından biri ile olan ilişkisi iyi değildir. Bir diğer kızın ergenlik dönemine giren çocuğu ile uğraşırken diğeri kendisini aldatan kocasının sorunlarının içindedir. Bütün bu karmaşa aileyi yaptıkları bu tatilde dengelerini bozacak ve geleceklerinde onları bambaşka yerlere sürükleyecektir. iyi izlemeler.

Aile Sırları – August Osage County 2013 Türkçe Dublaj izle türkçe, Aile Sırları – August Osage County 2013 Türkçe Dublaj izle full hd, Aile Sırları – August Osage County 2013 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Aile Sırları – August Osage County 2013 Türkçe Dublaj izle tek part, Aile Sırları – August Osage County 2013 Türkçe Dublaj izle 2013 filmleri 2013 yabanci abd filmleri dram filmleri genel İmdb 7+ komedi filmleri türkçe dublaj filmler yabancı filmler Aile Sırları – August Osage County 2013 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
224 izlenme
Yorumlar

Aile Sırları – August Osage County 2013 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , ,