Bay Peabody ve Meraklı Sherman Zamanda Yolculuk 2014 Türkçe Altyazılı izle

Bay Peabody bir titan, mucit, bilim adamı, gurme, iki olimpik madalya sahibi ve dahi kimi zaman ise yalnızca köpektir. En dahice keşfini kullanarak, yani WABAC makinasını, Bay Peabody ve evlatlık edindiği oğlu Sherman, dünyayı değişten olayları görerek zamanda yolculuk eder ve zamanın en önemli karakterlerinden bazıları ile iletişime geçer. Ancak Sherman zamanda yolculuğun kurallarını ihlal edince, iki kahramanımız kendilerini tarihi düzeltip geleceği kurtarma çabansı içerisinde bulurlar. iyi seyirler.

Bay Peabody ve Meraklı Sherman Zamanda Yolculuk 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe, Bay Peabody ve Meraklı Sherman Zamanda Yolculuk 2014 Türkçe Altyazılı izle full hd, Bay Peabody ve Meraklı Sherman Zamanda Yolculuk 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Bay Peabody ve Meraklı Sherman Zamanda Yolculuk 2014 Türkçe Altyazılı izle tek part, Bay Peabody ve Meraklı Sherman Zamanda Yolculuk 2014 Türkçe Altyazılı izle 2014 yabancı 2014 yerli abd filmleri aile filmleri animasyon - Çizgi filmler genel İmdb 7+ komedi filmleri macera filmleri türkçe altyazılı filmler yabancı filmler Bay Peabody ve Meraklı Sherman Zamanda Yolculuk 2014 Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
214 izlenme
Yorumlar

Bay Peabody ve Meraklı Sherman Zamanda Yolculuk 2014 Türkçe Altyazılı izle, , , , , , , , , , ,