Birgün Babam Olacak 2012 Türkçe Dublaj izle

Kısa süre zarfında hayalindeki adamla evlenecek olan Chloe (Olivia Ruiz), nikah günü geldiğinde onu pederin huzuruna götürecek bir babası olmadığı için üzülmektedir. Ancak aniden ortaya çıkan iki adam, Chloe’nin babası olduğunu iddia ederler. Varlıklı bir adam olan Bernard (François Berléand) ve cömert bir ayyaş olan Gus (Gérard Jugnot), nikah günü Chloe’nin koluna girebilmek için müthiş bir yarışa girerler. Kafası karışmış durumda olan müstakbel gelin ise hiç beklenmedik üçüncü bir baba adayı bulur ve onun bu iş için ideal aday olduğunu açıklar. iyi izlemeler.

Birgün Babam Olacak 2012 Türkçe Dublaj izle türkçe, Birgün Babam Olacak 2012 Türkçe Dublaj izle full hd, Birgün Babam Olacak 2012 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Birgün Babam Olacak 2012 Türkçe Dublaj izle tek part, Birgün Babam Olacak 2012 Türkçe Dublaj izle 2012 filmleri 2012 yabancı fransız filmleri genel komedi filmleri türkçe dublaj filmler yabancı filmler Birgün Babam Olacak 2012 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
248 izlenme
Yorumlar

Birgün Babam Olacak 2012 Türkçe Dublaj izle, , , , , , ,