Broken City 2013 – Bitik Şehir Türkçe Dublaj izle

Bitik Şehir izle
Billy Taggart (Mark Wahlberg) eskiden polis olan ancak görevinden uzaklaştırıldıktan sonra özel dedektif olarak hayatına devam eden biridir. New York şehrinin Belediye Başkanı Mayor Hostetler (Russell Crowe) ise karısı olan Cathleen Hostetler (Catherine Zeta-Jones)’ın ona karşı olan tavırlarından şüphelenmektedir. Dedektife ulaşıp karısını takip etmesini ister. Taggart yaptığı araştırmalar sonucunda başkanın şüphelerinin gerçek olabileceğini görür. Fakat işin derinine indiğinde başka gerçeklerle daha karşılaşacaktır.
1970′li yılların New York’unda geçen film, döneme ait politik ahlaksızlıkları ve farklılıkları ele almaktadır. Oyuncu kadrosunun oldukça dikkat çekici olduğu bu 2013 yapım filmi UltraFilmizle.Com olarak sizlere sunuyor ve iyi seyirler diliyoruz.

Broken City 2013 – Bitik Şehir Türkçe Dublaj izle türkçe, Broken City 2013 – Bitik Şehir Türkçe Dublaj izle full hd, Broken City 2013 – Bitik Şehir Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Broken City 2013 – Bitik Şehir Türkçe Dublaj izle tek part, Broken City 2013 – Bitik Şehir Türkçe Dublaj izle 2013 filmleri 2013 yabanci abd filmleri catherine zeta-jones filmleri dram filmleri genel gerilim filmleri mark wahlberg filmleri polisiye filmler russell crowe filmleri türkçe dublaj filmler yabancı filmler Broken City 2013 – Bitik Şehir Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
387 izlenme
Yorumlar

Broken City 2013 – Bitik Şehir Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , , , , ,