Büyük Defter 2013 Türkçe Dublaj izle

Çocuklar bir yandan hayatta kalmaya çalışırlarken, diğer taraftan her günün akşamında, giderlerken babalarının kendilerine verdiği ve tüm deneyimlerini yazmalarını istediği büyük bir deftere, yaşadıkları olayları ve bunlardan aldıkları dersleri not almaktadırlar. Zaten başka çareleri de yoktur. Ya bir an önce yaşadıklarından ders alarak çocukluklarından sıyrılacak ve büyüklerin dünyasının kurallarını öğrenecekler, ya da yok olup gideceklerdir. Ama öğrenmek o kadar da kolay değildir. Hayatta kaldıkları her gün, yeni bir ders niteliğinde olacaktır ikizler için. Üstelik ebeveynleri hakkında da öğrenecekleri şeyler vardır iyi izlemeler.

Büyük Defter 2013 Türkçe Dublaj izle türkçe, Büyük Defter 2013 Türkçe Dublaj izle full hd, Büyük Defter 2013 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Büyük Defter 2013 Türkçe Dublaj izle tek part, Büyük Defter 2013 Türkçe Dublaj izle 2013 filmleri 2013 yabanci dram filmleri genel İmdb 7+ savaş filmleri türkçe dublaj filmler yabancı filmler Büyük Defter 2013 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
254 izlenme
Yorumlar

Büyük Defter 2013 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , ,