Cesur Balik 2 Full HD izle

Denizlerin hakimi zalim köpek balığı Troy Cordelia, kaçırılınca zorlu görev için Pi (Drake Bell) ve Junior (Andy Dick) onu kurtarmak amacıyla bütün arkadaşlarını bir araya getirirler. Troy geldiğinde Pi ve Cordelia daha yeni Junior ‘ın ebeveynleri olmuşlardır. Pi herkesi savaşmak için eğitirken Ronny (Jamie Kennedy) adında yeni birisi çıkagelir ve kendi yöntemiyle köpek balıklarından kurtulabileceklerini söyler. Fakat aslında Ronny Troy tarafından onlara casusluk edip evlerini korumalarını önlemek için gönderilmiştir.
UltraFilmizle.Com olarak film hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. İyi Seyirler.

Cesur Balik 2 Full HD izle türkçe, Cesur Balik 2 Full HD izle full hd, Cesur Balik 2 Full HD izle türkçe dublaj, Cesur Balik 2 Full HD izle tek part, Cesur Balik 2 Full HD izle 2012 filmleri 2012 yabancı abd filmleri aile filmleri animasyon - Çizgi filmler cesur balik 2 türkçe dublaj izle genel güney afrika filmleri müzikal filmler the reef 2: high tide türkçe dublaj izle türkçe dublaj filmler yabancı filmler Cesur Balik 2 Full HD izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
247 izlenme
Yorumlar

Cesur Balik 2 Full HD izle, , , , , , , , , , , ,