Cesur Civciv – Chicken Little 2005 Türkçe Dublaj izle

Cesur civciv gökyüzü başımıza düşüyor diyip bütün kasabayı biranda ayağa kaldırır ve bunun arasından tam bir sene geçer. Kasabasının güvenini tekrar kazanabilmek için bir yol düşünür.Bunun için Beyzbol takımına girerecektir Takımın başarıya ulaşmasıyla eski zamanlarına geri dönecektir. Gökyüzünden uzaylının düştüğüne şahit olan civciv bu sefer sadece arkadaşlarıyla paylaşır bu hadiseyi Kasabaya söylerse onu deli zannedeceklerini düşünür çünkü Kasabaya haber vermeden civciv ve arkadaşları yaşadıkları yeri uzaylılardan korumak için hazırlıklara başlar. iyi izlemeler.

Cesur Civciv – Chicken Little 2005 Türkçe Dublaj izle türkçe, Cesur Civciv – Chicken Little 2005 Türkçe Dublaj izle full hd, Cesur Civciv – Chicken Little 2005 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Cesur Civciv – Chicken Little 2005 Türkçe Dublaj izle tek part, Cesur Civciv – Chicken Little 2005 Türkçe Dublaj izle 2008 ve Öncesi filmler 2009 Öncesi yabancı abd filmleri animasyon - Çizgi filmler genel komedi filmleri macera filmleri türkçe dublaj filmler yabancı filmler Cesur Civciv – Chicken Little 2005 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
174 izlenme
Yorumlar

Cesur Civciv – Chicken Little 2005 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , ,