Duvar (Yılmaz Güney) – Lemur Filmi Full HD izle

Siyasi çalkantıların yoğun olduğu dönemde, yasaklı yönetmen ve oyuncu Yılmaz Güney’in, faşist otoriteye karşı çektiği film, Türk sinema tarihinin en çok tartışılan yapımlarından birisi niteliğinde..
Ankara’da siyasi suçluların bulunduğu bir cezaevinde çocuk hükümlüler de bulunmaktadır. Ağır şartlar, gördükleri işkenceler, pislik, sefalet, her şey bunların yaşamının bir parçasıdır. Tanrıdan tek dilekleri daha iyi bir hapishaneye gidebilmektir ve ellerini açarak Allah’a dua ederler. 4. koğuşun hayatta kalma mücadelesi veren bu küçük insanlarının ellerinde tek bir şey vardır: umut.. Herşeye rağmen mücadele etmek ve bu kaderi yenmek zorundadırlar.

Duvar (Yılmaz Güney) – Lemur Filmi Full HD izle türkçe, Duvar (Yılmaz Güney) – Lemur Filmi Full HD izle full hd, Duvar (Yılmaz Güney) – Lemur Filmi Full HD izle türkçe dublaj, Duvar (Yılmaz Güney) – Lemur Filmi Full HD izle tek part, Duvar (Yılmaz Güney) – Lemur Filmi Full HD izle 2008 ve Öncesi filmler dram filmleri genel politik filmler yerli filmler yeşilcam filmleri Duvar (Yılmaz Güney) – Lemur Filmi Full HD izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
297 izlenme
Yorumlar

Duvar (Yılmaz Güney) – Lemur Filmi Full HD izle, , , , , ,