Fanaa Filmi Türkçe Altyazılı Full HD izle

Hint sinemasının en popüler ve oldukça sevilen oyuncusu Aamir Khan’ın baş rolde oynadığı film, melodik ve dramik etkilir yaratan örneklerinden birisi olarak gösterilmekte. Kaaşmir Vadisinde yaşayan Zooni doğuştan gözleri görmeyen bir kızdır. O bölgede turistlere rehberlik yapmakta olan Rehan (Aamir Khan) ile tanışır ve ona hemen aşık olur. Bir süre sonra gözlerinden ameliyat olan Zooni, Rehan’ı bir daha göremez ve öldüğünü düşünür. Fakat Rehan’ın sakladığı bir sırrı vardır. Bir gün karşılaştıklarında ise Zooni ‘yi bir süpriz beklemektedir….
Ultrafilmizle.com olarak filmi izledikten sonraki yorumlarınızı bekliyoruz….

Fanaa Filmi Türkçe Altyazılı Full HD izle türkçe, Fanaa Filmi Türkçe Altyazılı Full HD izle full hd, Fanaa Filmi Türkçe Altyazılı Full HD izle türkçe dublaj, Fanaa Filmi Türkçe Altyazılı Full HD izle tek part, Fanaa Filmi Türkçe Altyazılı Full HD izle 2008 ve Öncesi filmler 2009 Öncesi yabancı aamİr khan filmleri dram filmleri fanaa 720p izle fanaa bedava izle fanaa direk izle fanaa full izle fanaa hd izle fanaa hint filmi izle fanaa izle fanaa online izle fanaa partlı izle fanaa tek parça genel hint filmleri müzikal filmler romantik filmler türkçe altyazılı filmler yabancı filmler Fanaa Filmi Türkçe Altyazılı Full HD izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
429 izlenme
Yorumlar

Fanaa Filmi Türkçe Altyazılı Full HD izle, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,