Footloose – Başıboş Türkçe Dublaj izle

Ren (Kenny Wormald) minik bir kasaba olan Bomont bölgesinde akrabalarının yanına geldiğinde kültür karmaşası yaşar. Birkaç yıl önce, 5 genç delikanlının gece dışarıda takıldıktan sonra bir kazada ölmesiyle sarsılmış toplumda Bomont’un konsey üyeleri ve rahip Shaw, gürültülü müzik çalmayı ve dans etmeyi yasaklarlar. Statükoya pek değer vermeyen Ren, yasağa karşı çıkar, kasabayı yeniden canlandırır ve rahibin kızı Ariel’e (Julianne Hough) aşık olacaktır.
UltraFilmizle.Com olarak film hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Footloose – Başıboş Türkçe Dublaj izle türkçe, Footloose – Başıboş Türkçe Dublaj izle full hd, Footloose – Başıboş Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Footloose – Başıboş Türkçe Dublaj izle tek part, Footloose – Başıboş Türkçe Dublaj izle 2011 filmleri 2011 yabancı abd filmleri başıboş full hd izle dram filmleri footloose full hd izle genel komedi filmleri müzikal filmler türkçe dublaj filmler yabancı filmler Footloose – Başıboş Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (1 oy, ortalama: 9,00/10)
Loading...
560 izlenme
Yorumlar

Footloose – Başıboş Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , , , ,