Geleceğe Dönüş 1 – Back To The Future 1 Türkçe Dublaj izle

Marty Mcfly (Michael J. Fox) Dr. Emmet Brown (Christopher Lloyd) ‘un yaptığı araç olan DeLoran’ı keşfeder. DeLoran 1950′li yılların iyi arabalarından biridir. Ancak bu aracın içinde başka şeyler gizlidir. Doktor araca zamanda yolculuk yapabileceği bir özellik katmıştır. Çılgınca yaşayan Marty ise bunlardan habersiz bir şekilde arabaya biner ve kendini geçmişe yollar. Daha doğmamış olduğu bir zamana giden Marty, Anne ve Babasının tanışmasına engellemiş olur. Sorumsuzca hareket eden Marty, durumu düzeltmek için macera dolu hikayesine başlar. ultraFilmizle.Com olarak bu filmi sizlere türkçe dublajlı olarak sunuyor ve iyi seyirler diliyoruz.

Geleceğe Dönüş 1 – Back To The Future 1 Türkçe Dublaj izle türkçe, Geleceğe Dönüş 1 – Back To The Future 1 Türkçe Dublaj izle full hd, Geleceğe Dönüş 1 – Back To The Future 1 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Geleceğe Dönüş 1 – Back To The Future 1 Türkçe Dublaj izle tek part, Geleceğe Dönüş 1 – Back To The Future 1 Türkçe Dublaj izle 2008 ve Öncesi filmler 2009 Öncesi yabancı abd filmleri aksiyon filmleri bilim kurgu filmleri genel komedi filmleri macera filmleri türkçe dublaj filmler yabancı filmler Geleceğe Dönüş 1 – Back To The Future 1 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
109 izlenme
Yorumlar

Geleceğe Dönüş 1 – Back To The Future 1 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , , ,