Göçebe – The Host Türkçe Altyazılı izle

2008 senesinde The Host kitabı yayınlandığında, New York Times ve Los Angeles Times’ın en çok satanlar listesinde ortalama 30 hafta kalmıştır. Stephenie Meyer’ın bilim kurgu kitabından uyarlama The Host- Göçebe’de; tanımlanamayan bir uzaylı istilacı dünyaya inmiş ve insan ırkının bedenlerini ve ruhlarını çalmaktaydı. Bu istilacı ırk ruhlarını aldığı bedenlerle kendi ırklarına bedenler aracılığı ile uzay yolculuğu yaptırmakta. Ailesini çok seven Melanie Stryder (Saoirse Ronan) ise onları kurtarmak için bu ırk ile mücadele etmeye kalkar.
UltraFilmizle.Com olarak filmin hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Göçebe – The Host Türkçe Altyazılı izle türkçe, Göçebe – The Host Türkçe Altyazılı izle full hd, Göçebe – The Host Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Göçebe – The Host Türkçe Altyazılı izle tek part, Göçebe – The Host Türkçe Altyazılı izle 2013 filmleri 2013 yabanci abd filmleri bilim kurgu filmleri genel göçebe full hd izle korku filmleri the host türkçe full izle türkçe altyazılı filmler yabancı filmler Göçebe – The Host Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
369 izlenme
Yorumlar

Göçebe – The Host Türkçe Altyazılı izle, , , , , , , , , ,