İyi Çocuklar Ağlamaz 2012 – Cool Kids Don’t Cry Türkçe Dublaj izle

Benelux’un en ünlü çocuk romanlarından uyarlama olan İyi Çocuklar Ağlamaz, Sert bir ilkokul kızı olan Akkie’in hikayesidir. Futbola bayılmaktadır ve gerçek bir zorbadır. Aşk korktuğu tek şey olmakla birlikte Lösemi teşhisi konduğunda hayatı için savaşması gerekecektir. Tekrar okula dönecekse Akkie aşk’ı hayatına kabul etmek zorundadır ayrıca kaçınılmazı kabullenme cesareti göstermelidir. 2012 Hollanda yapımı bu filmi sizlere Türkçe Dublajlı sunuyor, film hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. www.FilmHavuzu.com iyi seyirler diler.

İyi Çocuklar Ağlamaz 2012 – Cool Kids Don’t Cry Türkçe Dublaj izle türkçe, İyi Çocuklar Ağlamaz 2012 – Cool Kids Don’t Cry Türkçe Dublaj izle full hd, İyi Çocuklar Ağlamaz 2012 – Cool Kids Don’t Cry Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, İyi Çocuklar Ağlamaz 2012 – Cool Kids Don’t Cry Türkçe Dublaj izle tek part, İyi Çocuklar Ağlamaz 2012 – Cool Kids Don’t Cry Türkçe Dublaj izle 2012 filmleri 2012 yabancı aile filmleri dram filmleri genel İmdb 7+ türkçe dublaj filmler yabancı filmler İyi Çocuklar Ağlamaz 2012 – Cool Kids Don’t Cry Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
398 izlenme
Yorumlar

İyi Çocuklar Ağlamaz 2012 – Cool Kids Don’t Cry Türkçe Dublaj izle, , , , , , , ,