Jack Reacher Filmini Türkçe Dublaj izle

Her zaman ki gibi sıradan bir günün başlangıcı yaşanırken, ortalık aniden karışır ve kan gölüne döner. Beş kişi usta bir keskin nişancı tarafından vurulur ve hayatlarını kaybederler. Fazla zaman kaybetmeden başlatılan soruşturma sonucunda çok vakit geçmeden bir sonuca varılacaktır. Kesin nişancı yakayı ele verir. Fakat sorgusu sırasında ağzından tek bir kelime bile alamazlar. sadece kağıda Jack Reacher’i bulun notunu düşer. Eski bir asker olan Jack Reacher (Tom Cruise), kendini oldukça garip bir ilişkiler yumağının içinde bulacaktır.
Tom Cruise’un başrolünde yer aldığı ve 2013 yılının merakla beklenen yapımlarından olan Jack Reacher, daha önce roman olarak yayınlanan bir hikayeden alıntı olan senaryosuyla bir kaçırılma ve suç konularıyla ilerliyor. Aksiyon filmlerine oranla daha düşük tempoya sahip söylenen bir yapım.
UltraFilmizle.Com olarak filmi izledikten sonra yorumlarınızı bekleriz. İyi seyirler.

Jack Reacher Filmini Türkçe Dublaj izle türkçe, Jack Reacher Filmini Türkçe Dublaj izle full hd, Jack Reacher Filmini Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Jack Reacher Filmini Türkçe Dublaj izle tek part, Jack Reacher Filmini Türkçe Dublaj izle 2013 filmleri 2013 yabanci abd filmleri aksiyon filmleri genel gerilim filmleri jack reacher filmini full hd izle jack reacher izle türkçe dublaj jack reacher türkçe İzle polisiye filmler suç filmleri türkçe dublaj filmler yabancı filmler Jack Reacher Filmini Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
406 izlenme
Yorumlar

Jack Reacher Filmini Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , , , , , ,