Kahraman İkili – Free Birds 2013 Türkçe Dublaj izle

Reggie son derece mutlu ve sorunsuz bir hayat devam ettirirken kendini aniden Şükran Günü yemeği için Beyaz Saray’da hazırlanırken buluverir. Bir gün Jake isimli başka bir hindi tarafından kaçırıldığında orada bulunmasının esas sebebini öğrenir. Reggie, yemek masasının onur konuğu olmak dışında masanın sıradan yemeklerinden biri için kullanılacak olmasıdır. Reggie ve Jack kafa kafaya verip devasa binadan kaçmaya yelteneceklerdir, bu sırada da evin bir tarafında yer alan hükümete dair özel ve bir o kadarda gizli bir labaratuarla karşılaşırlar. Labaratuarın içinde olan zaman makinesi onları 1621 yılına, Şükran Günü yemeğinin ilk kez yapıldığı tarihe götürecektir. İyi bir seyir diliyoruz.

Kahraman İkili – Free Birds 2013 Türkçe Dublaj izle türkçe, Kahraman İkili – Free Birds 2013 Türkçe Dublaj izle full hd, Kahraman İkili – Free Birds 2013 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Kahraman İkili – Free Birds 2013 Türkçe Dublaj izle tek part, Kahraman İkili – Free Birds 2013 Türkçe Dublaj izle 2013 filmleri 2013 yabanci animasyon - Çizgi filmler genel komedi filmleri macera filmleri türkçe dublaj filmler yabancı filmler Kahraman İkili – Free Birds 2013 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
285 izlenme
Yorumlar

Kahraman İkili – Free Birds 2013 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , ,