Kaptan Amerika: Kış Askeri – Captain America: The Winter Soldier 2014 Türkçe Dublaj İzle

“Kaptan Amerika: İlk Yenilmez” seyircileri Marvel çizgi evrenin ilk yıllarına götürmüştü. Yenilmez kahramanımız “Kaptan Amerika Kış Askeri” günümüzde geçen bir devam filmiyle geri dönüyor. Steve Rogers, Nick Fury ve gizli SHIELD örgütü ile işbirliğini koruyarak modern dünyaya ayak uydurmaya çalışıyor. Devam filminde öykü bu sefer sosyalist dönem Rusya’sına uzanıyor. SSCB döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter Soldier (Kış Askeri) adı verilen bir adam aslında tam bir ölüm makinasıdır. Rusya tarafından donmuş bir gölde bulunur ve önüne çıkan her şeyi yerle bir etmeye kararlıdır.

Kaptan Amerika: Kış Askeri – Captain America: The Winter Soldier 2014 Türkçe Dublaj İzle türkçe, Kaptan Amerika: Kış Askeri – Captain America: The Winter Soldier 2014 Türkçe Dublaj İzle full hd, Kaptan Amerika: Kış Askeri – Captain America: The Winter Soldier 2014 Türkçe Dublaj İzle türkçe dublaj, Kaptan Amerika: Kış Askeri – Captain America: The Winter Soldier 2014 Türkçe Dublaj İzle tek part, Kaptan Amerika: Kış Askeri – Captain America: The Winter Soldier 2014 Türkçe Dublaj İzle 2014 filmleri 2014 yabancı abd filmleri afiş filmleri aksiyon filmleri bilim kurgu filmleri Captain America genel İmdb 7+ Kaptan Amerika Kaptan Amerika2 Kış Askeri macera filmleri The Winter Soldier türkçe dublaj filmler yabancı filmler Kaptan Amerika: Kış Askeri – Captain America: The Winter Soldier 2014 Türkçe Dublaj İzle
Tek Parça MailRu | 480P Fragman


1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
368 izlenme
Yorumlar

Kaptan Amerika: Kış Askeri – Captain America: The Winter Soldier 2014 Türkçe Dublaj İzle, , , , , , , , , , , , , , , ,