Kaptan Harlock – Space Pirate Captain Harlock 2013 Türkçe Altyazılı izle

Sene: 2977 Evren devasa bir galaksiler arası savaşa giriyor. Ataları Dünya’dan sürülmüş olan çok sayıda insan ise halen daha evi olarak gördükleri bu gezegene geri dönme arzusu ile yanıp tutuşmaktadırlar. Dünya tüm gezegenler içerisinde en değerli olanıdır, çünkü sunduğu kaynaklar öteki gezegenlere nazaran kat ve kat daha fazladır. Fakat tek problem tüm galaksideki insan ırkını yöneten Gaia koalisyonunun kontrolü altında olmasıdır. Sürülen aşağılanan ve terörist olarak görünen Kaptan Harlock, Arcadia gemisindeki ekibiyle beraber dünyaya geri dönüp kendilerine ait olanı almaya karar verirler. İnsanlığın tek umudu olan bu ekip Gaia’nın sırlarını keşfedip gücüne son vermeye çalışacaktır ve bunun uğrunda defalarca savaşa girişeceklerdir. Keyifli seyirler dileriz.

Kaptan Harlock – Space Pirate Captain Harlock 2013 Türkçe Altyazılı izle türkçe, Kaptan Harlock – Space Pirate Captain Harlock 2013 Türkçe Altyazılı izle full hd, Kaptan Harlock – Space Pirate Captain Harlock 2013 Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Kaptan Harlock – Space Pirate Captain Harlock 2013 Türkçe Altyazılı izle tek part, Kaptan Harlock – Space Pirate Captain Harlock 2013 Türkçe Altyazılı izle 2013 filmleri 2013 yabanci afiş filmleri animasyon - Çizgi filmler bilim kurgu filmleri genel japonya filmleri macera filmleri türkçe altyazılı filmler yabancı filmler Kaptan Harlock – Space Pirate Captain Harlock 2013 Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
216 izlenme
Yorumlar

Kaptan Harlock – Space Pirate Captain Harlock 2013 Türkçe Altyazılı izle, , , , , , , , , ,