Kazara Koca – The Accidental Husband 2009 Türkçe Dublaj izle

Radyo programcısı Dr. Emma Lloyd ile yayıncı nişanlısı Michael evlenmeye karar verirler. Ancak bir gün Emma radyo yayını sırasında dinleyicilerine, her zamanki gibi, rastgele aşk reçeteleri dağıtırken Patrick Sullivan adlı itfaiyecinin aşk hayatına öldürücü bir darbe indirir. Bu çok bilinçli olmayan ama yine de kötü niyetli davranışın altında kalmak istemeyen ve buna bir cevap vermek isteyen Patrick, okuduğu gazeteden Emma�nın evlenmek üzere olduğunu öğrenince kusursuz ve unutulmaz bir intikam planı tasarlar ve uygulamaya koyulur. iyi izlemeler diliyoruz.

Kazara Koca – The Accidental Husband 2009 Türkçe Dublaj izle türkçe, Kazara Koca – The Accidental Husband 2009 Türkçe Dublaj izle full hd, Kazara Koca – The Accidental Husband 2009 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Kazara Koca – The Accidental Husband 2009 Türkçe Dublaj izle tek part, Kazara Koca – The Accidental Husband 2009 Türkçe Dublaj izle 2009 filmleri 2009 Öncesi yabancı abd filmleri İngiliz filmleri komedi filmleri romantik filmler türkçe dublaj filmler yabancı filmler Kazara Koca – The Accidental Husband 2009 Türkçe Dublaj izle
Tek Parça MailRu | 480P Fragman


1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
159 izlenme
Yorumlar

Kazara Koca – The Accidental Husband 2009 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , ,