Kokteyl – Cocktail 1988 Türkçe Dublaj İzle

Askerden yeni gelen Brian apar topar iş arayışlarına başlar.. Fakat iş için gerekli diploması olmadığı için gece okuluna gitmeye karar kılar.. Okul programı sonrası ise part time bir iş bulma arayışındadır.. Barmenlik işi bulup çalışmaya başlar.. Patronuyla yakın zamanda birbirlerine ısınırlar , Nrian işin tüm püf noktalarını öğrenmiş usta bir barmen olmuştur.. Biraz birikim yaptıktan sonra iş imkanlarının az fakat paranın çok olduğu Jameika`ya giderler.. Brian burada Jordan isimli bir kıza aşık olur.. Fakat Brian`ın jameikada yaşlı ve zengin bir kadınla bir gecelik kaçamak yapması Jordan`ın kendisini terk etmesinin kaçınılmaz bir sonudur. iyi bir seyir diliyoruz.

Kokteyl – Cocktail 1988 Türkçe Dublaj İzle türkçe, Kokteyl – Cocktail 1988 Türkçe Dublaj İzle full hd, Kokteyl – Cocktail 1988 Türkçe Dublaj İzle türkçe dublaj, Kokteyl – Cocktail 1988 Türkçe Dublaj İzle tek part, Kokteyl – Cocktail 1988 Türkçe Dublaj İzle 2008 ve Öncesi filmler 2009 Öncesi yabancı abd filmleri dram filmleri genel komedi filmleri romantik filmler Kokteyl – Cocktail 1988 Türkçe Dublaj İzle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
273 izlenme
Yorumlar

Kokteyl – Cocktail 1988 Türkçe Dublaj İzle, , , , , , ,