Kraliçe – Queen 2014 Türkçe Altyazılı izle

Rani adındaki bir kızın düğününden bir gün önce nişanlısı tarafından terk edilmesinin hemen arkasından bu durumu aşma ve kendini bulması. Rani nişanlısıyla çıkmayı hayal ettiği balayına tek başına gider önce Paris sonrasında ise Amsterdam; ve buralarda yeni arkadaşlar bulur bu sırada nişanlısı Vijay da ona geri dönmeye barışmaya karar verir onu arayıp bulur ama Rani’den umduğu yanıtı bir türlü alamaz. Hindistan’a döndükleri zaman ise evlilik hazırlıklarına yeniden başlamayı uman Vijay’ı reddeder ve ona sarılıp teşekkür eder. Sonuçta bu ayrılık sayesinde hayatı görüp kendini tanıma fırsatı bulmuştur. iyi izlemeler diliyoruz.

Kraliçe – Queen 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe, Kraliçe – Queen 2014 Türkçe Altyazılı izle full hd, Kraliçe – Queen 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Kraliçe – Queen 2014 Türkçe Altyazılı izle tek part, Kraliçe – Queen 2014 Türkçe Altyazılı izle 2014 filmleri 2014 yabancı dram filmleri genel hint filmleri İmdb 7+ komedi filmleri türkçe altyazılı filmler yabancı filmler Kraliçe – Queen 2014 Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
290 izlenme
Yorumlar

Kraliçe – Queen 2014 Türkçe Altyazılı izle, , , , , , , , ,