Lawless – Kanunsuzlar Türkçe Dublaj izle

Bondurant, çok büyük bir ekonomik krizi fırsat bilerek yasa dışı yollara girerek kazanç elde etmek için her şeyi elde etmek için denemelere başlar. Büyük kardeş Forrest (Tom Hardy), takımın beynini temsil eder ve kolay paraya kısa sürede ulaşırlar. Bu para kendilerine tatlı geldikçe, yeni tanışacakları Maggie adlı bir kadın Forrest’în bu gidişatı sorgulamasına neden olacaktır.
Gerçek hayattan alınan ve Amerikan tarihinde adından sıkça söz edilen kardeşler çetesinin bu filminde, oldukça ünlü oyuncular başrolde yer alıyor.
UltraFilmizle.Com olarak film hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Lawless – Kanunsuzlar Türkçe Dublaj izle türkçe, Lawless – Kanunsuzlar Türkçe Dublaj izle full hd, Lawless – Kanunsuzlar Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Lawless – Kanunsuzlar Türkçe Dublaj izle tek part, Lawless – Kanunsuzlar Türkçe Dublaj izle 2012 filmleri 2012 yabancı abd filmleri dram filmleri genel suç filmleri türkçe dublaj filmler western filmler yabancı filmler Lawless – Kanunsuzlar Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
434 izlenme
Yorumlar

Lawless – Kanunsuzlar Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , ,