Looper – Tetikçiler Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle

Zamanda yolculuğun bulunduğu bir tarih olan 2074 yılında, bunu kullanmak tamamen yasaklanmıştır. Bu yüzden mafyanın eline düşen zaman yolculuğu imkanı, sadece birinden kurtulmak istediklerinde çalıştırılır ve o kişi 30 yıl öncesine gönderilir. Bu işin tetikçiliğini yapan Joe (Joseph Gordon-Levitt) ise, çok para kazanır ve hayatından memnundur. Ta ki onun da ipi çekilene kadar. Bu amaçla, Joe’nun gelecekteki hali (Bruce Willis) geçmişe gönderilerek kendisini öldürmesi emredilir.
UltraFilmizle.Com olarak film hakkındaki yorumları bekliyoruz.

Looper – Tetikçiler Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle türkçe, Looper – Tetikçiler Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle full hd, Looper – Tetikçiler Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle türkçe dublaj, Looper – Tetikçiler Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle tek part, Looper – Tetikçiler Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle 2012 filmleri 2012 yabancı abd filmleri aksiyon filmleri bilim kurgu filmleri genel gerilim filmleri looper - tetikçiler izle looper - tetikçiler izle 720p türkçe dublaj filmler yabancı filmler Looper – Tetikçiler Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
93 izlenme
Yorumlar

Looper – Tetikçiler Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle, , , , , , , , , , ,