Matmazel Chambon – Mademoiselle Chambon 2009 Türkçe Dublaj İzle

Jean , İnşaat firmasında çalışarak geçimini sağlayan biridir. Ayrıca durağan hayatından da gayet memnun görünmektedir. Bir gün oğlunu okuldan almaya gittiğinde oğlunun öğretmeni Matmazel Chambon`la karşılaşır..Çekici ve güzel bir bayan olan Chambom`la aralarındaki yaşam stili oldukça farklıdır.. Fakat Jean bu kadına karşı farklı düşünceler beslemeye başlar.. Rutin hayatına bir son verip yeni bir hayata adımmı atacaktır. Yoksa başına daha kötü şeylerin geleceği geri dönüşümü olmayan büyük çılgınlıklarmıdır iyi izlemeler.

Matmazel Chambon – Mademoiselle Chambon 2009 Türkçe Dublaj İzle türkçe, Matmazel Chambon – Mademoiselle Chambon 2009 Türkçe Dublaj İzle full hd, Matmazel Chambon – Mademoiselle Chambon 2009 Türkçe Dublaj İzle türkçe dublaj, Matmazel Chambon – Mademoiselle Chambon 2009 Türkçe Dublaj İzle tek part, Matmazel Chambon – Mademoiselle Chambon 2009 Türkçe Dublaj İzle 2009 filmleri 2009 Öncesi yabancı dram filmleri fransız filmleri genel İmdb 7+ romantik filmler türkçe dublaj filmler yabancı filmler Matmazel Chambon – Mademoiselle Chambon 2009 Türkçe Dublaj İzle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
306 izlenme
Yorumlar

Matmazel Chambon – Mademoiselle Chambon 2009 Türkçe Dublaj İzle, , , , , , , , ,