Orjinal Cinayetler – Righteous Kill 2008 Türkçe Dublaj izle

New York Polis Departmanının baskıcı ortamı altında 30 yıllık ortaklıktan sonra , yüksek derecede donanımlı olan Dedektifler David Fisk ve Thomas Cowan emekliliğe hazır olmalılardı ama değiller. Rozetlerini ortadan kaldırmadan önce, kadın ticareti yaparak kötü ün yapmış birinin cinayetini araştırmak üzere çağırılırlar. Orijinal cinayet gibi kurban ; cinayeti açıklayan dört satırlık şiire sarılı bulunmuş şüpheli bir suçludur. Diğer suçlar meydana gelince; dedektiflerin, hukuki sistemin açıklarından yararlanan suçluları hedef almış bir seri katille karşı karşıya oldukları ortaya çıkar. Amacı polisin kendi başına yapamadıklarını yapmak ve huzuru sağlamak için suçluları sokaklardan temizlemektir. Son günlerdeki cinayetlerle ve daha öncekilerin arasındaki benzerlikler rahatsız bir soruyu sorar: Acaba yanlış adamı mı demir parmaklıkların arkasına atmışlardır? Keyifli bir seyir diliyoruz.

Orjinal Cinayetler – Righteous Kill 2008 Türkçe Dublaj izle türkçe, Orjinal Cinayetler – Righteous Kill 2008 Türkçe Dublaj izle full hd, Orjinal Cinayetler – Righteous Kill 2008 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Orjinal Cinayetler – Righteous Kill 2008 Türkçe Dublaj izle tek part, Orjinal Cinayetler – Righteous Kill 2008 Türkçe Dublaj izle 2008 ve Öncesi filmler 2009 Öncesi yabancı abd filmleri aksiyon filmleri dram filmleri genel suç filmleri türkçe dublaj filmler yabancı filmler Orjinal Cinayetler – Righteous Kill 2008 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
288 izlenme
Yorumlar

Orjinal Cinayetler – Righteous Kill 2008 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , ,