Özgürlüğün Sesi – Amazing Grace 2006 Türkçe Dublaj izle

1797 yılında, İngiltere’de köleliğin yasaklanması için büyük mücadele veren William Wilberforce, kötü giden sağlığının düzelmesi için tatile çıkar. Fakat köleliğin yasaklanmasi için verdiği mücadeleden vazgeçmek niyetinde değildir. Barbara Spooner ile tanışınca, Wilberforce ruh eşini bulduğuna ve mücadelesini onunla paylaşabileceğine inanır. Wilberforce’un yanında çok az destekçisi vardır: akıl hocası John Newton, William Pitt ve Olaudah Equiano. Önceden köle gemisi kaptanlığı yapmış tövbeli bir rahip olan John Newton “Amazing Grace” ulusal marşını yazmıştır. Equiano ise önceden kölelik yapmış bir yazardır. Daha önce birçok yolla bu mücadeleyi sürdürdüyse de, Wilberforce, yeni aşkı Barbara Spooner’in kendisine verdiği destekle yepyeni fikirler üretmeye hazırdır. Böylece sosyal adaletin sağlanması uğruna verdiği savaşı büyük bir zaferle sonuçlandıracağına inanır iyi izlemeler dileriz.

Özgürlüğün Sesi – Amazing Grace 2006 Türkçe Dublaj izle türkçe, Özgürlüğün Sesi – Amazing Grace 2006 Türkçe Dublaj izle full hd, Özgürlüğün Sesi – Amazing Grace 2006 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Özgürlüğün Sesi – Amazing Grace 2006 Türkçe Dublaj izle tek part, Özgürlüğün Sesi – Amazing Grace 2006 Türkçe Dublaj izle 2008 ve Öncesi filmler 2009 Öncesi yabancı abd filmleri biyografi filmleri dram filmleri genel İmdb 7+ İngiliz filmleri romantik filmler tarih filmleri türkçe dublaj filmler yabancı filmler Özgürlüğün Sesi – Amazing Grace 2006 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
281 izlenme
Yorumlar

Özgürlüğün Sesi – Amazing Grace 2006 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , , , , ,