Robocop 2014 Türkçe Dublaj izle

Film 1987 yılındaki Robocop senaryosundan biraz farklı bir hikayeye sahip olsa da yine sıkı bir öykü ve bol aksiyona sahip. 2029 yılında ABD, sınır dışı işgal ve savaş planlarında kullanacağı akıllı makine, robot tasarlayan, üreten ve bütün kontrolünü elinde tutan Detroit merkezli şirket OmniCorp’un her kar amaçlı şirketin doğal hareketi gibi gözünü iç güvenlik pazarına dikmesine izin vermemektedir. İçlerinde insan faktörünün bulunmadığı bu cansız güvenlik robotları ülke içinde riskli görünmekte ve senato tarafından onay alamamaktadır. Şirketin çözümü ise yarı insan yarı robot olan Cyborg Polisler üretmektir. Bunun için ilk deneme iyi bir aile babası ve eş olan ancak çeteler arasındaki bir olay sonucu bütün vücudu yanan ve en hayati organları kurtarılan Alex Murphy seçilir. İlk Robocop böylece piyasaya sürülmüş olur.

Robocop 2014 Türkçe Dublaj izle türkçe, Robocop 2014 Türkçe Dublaj izle full hd, Robocop 2014 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Robocop 2014 Türkçe Dublaj izle tek part, Robocop 2014 Türkçe Dublaj izle 2014 filmleri 2014 yabancı abd filmleri afiş filmleri aksiyon filmleri bilim kurgu filmleri genel suç filmleri türkçe dublaj filmler yabancı filmler Robocop 2014 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
372 izlenme
Yorumlar

Robocop 2014 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , , ,