Rock’n Roll Teknesi – The Boat That Rocked Full HD Filmi izle

Carl, okuldan atılmış bir gençtir. Annesi bu olayın üzerine O’nu büyükbabasının yanına gönderir. Büyükbaba ise yaş olarak büyüktür ancak kendisi bir Rock’n Roll DJ’idir. Radyolarda çalışmaktadır ve çalıştığı kanallar kaçak yayın yapmaktadır. Carl’ın buraya gitmesiyle, kendisini çalkantılı olayların içinde bulması da bir olur.
Kaçak radyolarda çalışan birçok ünlü DJ üzerilerindeki baskılara rağmen bu tutkularından vazgeçmezler. İngiliz devletinin tutucu bakanlarından birisi, bu baskıyı daha arttırabilmek için parlamentodan istediği kanunun geçmesini sağlar. Artık baskılar dayanılmaz olmuştur ve isyan etmenin zamanı gelmiştir. Ülkenin en ünlü Dj’i olan Simon başı çekecektir ve O’nun büyük hayran kitlesi de desteklerini esirgemeyecektir. Carl ise bu dönemde babasının kimliğini öğrenecek ve yeni bir aşka yelken açacaktır.
Oscar ödüllerinde adı geçen bu başarılı yapımı mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Rock tutkunlarının özellikle kaçırmaması gereken ve Rock müziğin doğduğu yılları bizlere çok iyi yansıtan bir film. Bu müziğin protest karakterini filmde bire-bir göreceksiniz ve yaşayacaksınız. UltraFilmizle.Com olarak iyi seyirler diyoruz ve yorumlarınız bekliyoruz.

Rock’n Roll Teknesi – The Boat That Rocked Full HD Filmi izle türkçe, Rock’n Roll Teknesi – The Boat That Rocked Full HD Filmi izle full hd, Rock’n Roll Teknesi – The Boat That Rocked Full HD Filmi izle türkçe dublaj, Rock’n Roll Teknesi – The Boat That Rocked Full HD Filmi izle tek part, Rock’n Roll Teknesi – The Boat That Rocked Full HD Filmi izle 2009 filmleri 2009 Öncesi yabancı dram filmleri genel komedi filmleri müzikal filmler romantik filmler the boat that rocked full hd izle the boat that rocked full izle turkce dublaj the boat that rocked tr dublaj izle the boat that rocked turkce dublaj the boat that rocked turkce dublaj izle hd the boat that rocked turkce full hd türkçe dublaj filmler yabancı filmler Rock’n Roll Teknesi – The Boat That Rocked Full HD Filmi izle
Tek Parça Vk | 480P Fragman


1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
159 izlenme
Yorumlar

Rock’n Roll Teknesi – The Boat That Rocked Full HD Filmi izle, , , , , , , , , , , , , , ,