Sınırları Aşmak – Walk the Line 2005 Türkçe Dublaj İzle

1955 yılında, adının J.R Cash olduğunu söyleyen genç zayıf bir gitarist Memphis’teki Sun Stüdyolarına ünlü olmak için gelir. Bu Amerikan kültürünün üzerinde silinmez bir iz bırakacak adamın şöhrete ilk adımlarıdır. Bir korku treninin akordlarında dolaşan parmakları, demirden daha keskin ve kararlı bakan gözleri, kapkara ve derin bir geceyi andıran sesi ile daha önce hiç duyulmamış bir gerçek hayatı anlatıyordu.O günlerde şöhretinin ilk günlerini ateşleyen değişik karakteri ve insanlar üzerinde bıraktığı etki bugünün rock, country, punk, folk ve rap starlarına kadar bir çok yeteneğin de ortaya çıkmasında ön ayak olmuştur. Kendine has sesi ve kariyeri boyunca kişisel değişimler sert karakterinin bir uzantısı olmuştur. iyi seyirler diliyoruz.

Sınırları Aşmak – Walk the Line 2005 Türkçe Dublaj İzle türkçe, Sınırları Aşmak – Walk the Line 2005 Türkçe Dublaj İzle full hd, Sınırları Aşmak – Walk the Line 2005 Türkçe Dublaj İzle türkçe dublaj, Sınırları Aşmak – Walk the Line 2005 Türkçe Dublaj İzle tek part, Sınırları Aşmak – Walk the Line 2005 Türkçe Dublaj İzle 2008 ve Öncesi filmler 2009 Öncesi yabancı abd filmleri biyografi filmleri dram filmleri genel İmdb 7+ müzikal filmler türkçe dublaj filmler yabancı filmler Sınırları Aşmak – Walk the Line 2005 Türkçe Dublaj İzle
Tek Parça Vk Fragman


1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
151 izlenme
Yorumlar

Sınırları Aşmak – Walk the Line 2005 Türkçe Dublaj İzle, , , , , , , , , ,