Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club 2013 Türkçe Dublaj izle

Ron Woodroof’a 1986 yılında AIDS yüzünden 30 günlük ömürünün kaldığını öğrenir. Teşhiş sonrası FDA kurumundan yasal onaylı olarak kullanabileceği tek ilaç olan AZT’yi almaya başlayan Ron hızla ölüme doğru yaklşatığını görür. Ron devayı ABD’de yasal olmayan fakat dünyanın her yerinde bulunan, doğal ilaçlara başvurmakta bulur. Kendisiyle ilgilenen doktorlardan biri olan arkadaşı Eve Saks’ın da yardımıyla Ron farkında olmadan çevresindeki hastalar içinde bir iletişim ve satış ağı kurmuş olacaktır. “Dallas Buyers Club” olarak bilinen bu oluşum FDA’nın tedavisi yerine alternatif tıbbı tercih edenlerin çaresi olur ve hastalar üzerinde onaylı AZT’den daha çok işe yarar. Fakat durum çok geçmeden fark edilecektir ve ilaç firmaları ve FDA Ron’a karşı bir nevi savaş açarlar. Film 30 günlük ömrü kaldı dendilen Ron Woodroof’un kişisel mücadelesini anlatıyor. iyi izlemeler diliyoruz.

Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club 2013 Türkçe Dublaj izle türkçe, Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club 2013 Türkçe Dublaj izle full hd, Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club 2013 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club 2013 Türkçe Dublaj izle tek part, Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club 2013 Türkçe Dublaj izle 2013 filmleri 2013 yabanci biyografi filmleri dram filmleri genel gizem filmleri İmdb 7+ türkçe dublaj filmler yabancı filmler Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club 2013 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
142 izlenme
Yorumlar

Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club 2013 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , ,