Şirinler (Hayalet Şirin Efsanesi) 2013 Türkçe Dublaj izle

Gargamel yine iş başındadır. Cesur şirin ve akıllı şirin birbirleri ile çekişmektedir. Akıllı şirin her sene geleneksel olarak düzenledikleri dokuzuncu şirin çileği toplama yarışmasını da kazanmıştır. Bu durumu oldukça kıskanan cesur şirin, onun her sene bu yarışmayı tekrar tekrar nasıl kazandığını araştırmak ister. Bu araştırma onu gizemli Hayalet Şirin Efsanesine götürecektir. Bu da tabi ki Gargamel’in bir tuzağıdır. Bunu fark eden şirinler birbirleri ile olan çekişmelerini bırakıp Gargamel ile mücadele etmelilerdir. Ancak başlarında ki tek sorun Gargamel değil efsanevi hayalet, Başsız At Adam’la da karşılaşmak zorundadırlar….

Şirinler (Hayalet Şirin Efsanesi) 2013 Türkçe Dublaj izle türkçe, Şirinler (Hayalet Şirin Efsanesi) 2013 Türkçe Dublaj izle full hd, Şirinler (Hayalet Şirin Efsanesi) 2013 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Şirinler (Hayalet Şirin Efsanesi) 2013 Türkçe Dublaj izle tek part, Şirinler (Hayalet Şirin Efsanesi) 2013 Türkçe Dublaj izle 2013 filmleri 2013 yabanci abd filmleri animasyon - Çizgi filmler genel kısa filmler türkçe dublaj filmler yabancı filmler Şirinler (Hayalet Şirin Efsanesi) 2013 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
230 izlenme
Yorumlar

Şirinler (Hayalet Şirin Efsanesi) 2013 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , ,