Söz ve Müzik – Music and Lyrics 2007 Türkçe Dublaj izle

Eski bir popstar olan Alex bir süredir kendi sahip olduğu niteliklerden uzakta ufak tefek işlerle yaşamını kazanmaktadır. Karşısına ansızın çıkan ünlü yıldız Cora Corman birlikte bir şarkı kaydetmeyi önerir. Ancak bu iş için Alex önce söz ve beste hazırlamak zorundadır. Başlangıçta zorlansa da yine başka bir fırsat açılır önünde ve Sophie bu işi kotarır. Şimdi söz ve müzik ikilisi olarak birleşen bu çift aşkın kanatları üzerindedirler. iyi seyirler.

Söz ve Müzik – Music and Lyrics 2007 Türkçe Dublaj izle türkçe, Söz ve Müzik – Music and Lyrics 2007 Türkçe Dublaj izle full hd, Söz ve Müzik – Music and Lyrics 2007 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Söz ve Müzik – Music and Lyrics 2007 Türkçe Dublaj izle tek part, Söz ve Müzik – Music and Lyrics 2007 Türkçe Dublaj izle 2008 ve Öncesi filmler 2009 Öncesi yabancı abd filmleri genel komedi filmleri müzikal filmler romantik filmler türkçe dublaj filmler yabancı filmler Söz ve Müzik – Music and Lyrics 2007 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
290 izlenme
Yorumlar

Söz ve Müzik – Music and Lyrics 2007 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , ,