Stories We Tell 2012 – Anlattığımız Hikayeler Türkçe Altyazılı izle

Kendi ailesini eleştirel bir tavır ile yargılayan yönetmen, aynı zamanda yaşadıklarına bir dedektif edası ile yaklaşıyor. Kısa bir süre sonra geçmişte yaşanılan olaylar arasında uzun bir yolculuğa çıkan Sarah Polley, bakış açısında değişiklikler yaparak farklı sonuçlara varıyor. Film bu kurgusu ile kişisel meselelerden herkesin içinde kendisinden bir şeyler bulabileceği bir hikayeye dönüşüyor. Meseleler üzerinde kafa yoran bu belgesel dikkat çekici bir imdb puanına sahip.

Stories We Tell 2012 – Anlattığımız Hikayeler Türkçe Altyazılı izle türkçe, Stories We Tell 2012 – Anlattığımız Hikayeler Türkçe Altyazılı izle full hd, Stories We Tell 2012 – Anlattığımız Hikayeler Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Stories We Tell 2012 – Anlattığımız Hikayeler Türkçe Altyazılı izle tek part, Stories We Tell 2012 – Anlattığımız Hikayeler Türkçe Altyazılı izle 2012 filmleri 2012 yabancı belgesel filmleri genel kanada filmleri türkçe altyazılı filmler yabancı filmler Stories We Tell 2012 – Anlattığımız Hikayeler Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
473 izlenme
Yorumlar

Stories We Tell 2012 – Anlattığımız Hikayeler Türkçe Altyazılı izle, , , , , , ,