Tarzan 2013 Türkçe Altyazılı izle

Asıl adı John Clayton olan Tarzan trajik bir olay sonrasında kendisini bir anda ormanın derinliklerinde bulur. Bir maymun sürüsü tarafından kendi yöntemlerince beslenen ve yetiştirilen Tarzan, uzun seneler boyunca insanlarla hiç bir şekilde iletişimi olmadan büyür. Genç bir adam olduğunda ise yaşadığı ormanda hayatında gördüğü en güzel şey olan Jane Porter ile karşılaşır. Babasının yaptığı bir keşif gezisine eşlik etmekte olan Jane, hayvanlar tarafından yetiştirilen Tarzan’ın derinlerinde yatan insancıl içgüdüleri ortaya çıkarır. Jane’e aşık olan Tarzan gerçek hayata dönmeye başladığında karşılaştığı durum ise korkunç derecededir. Ailesi bir uçak kazasında öldükten sonra aile şirketlerini ele geçiren Greystoke Energies’e karşı savaş açan Tarzan, hem evini hem de sevdiği kadını kazanmak için amansız bir mücadeleye girişir. iyi seyirler.

Tarzan 2013 Türkçe Altyazılı izle türkçe, Tarzan 2013 Türkçe Altyazılı izle full hd, Tarzan 2013 Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Tarzan 2013 Türkçe Altyazılı izle tek part, Tarzan 2013 Türkçe Altyazılı izle 2013 filmleri 2013 yabanci abd filmleri aile filmleri aksiyon filmleri animasyon - Çizgi filmler genel gizem filmleri macera filmleri romantik filmler türkçe altyazılı filmler yabancı filmler Tarzan 2013 Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
304 izlenme
Yorumlar

Tarzan 2013 Türkçe Altyazılı izle, , , , , , , , , , , ,