Tehlikeli İlişkiler 1977 (Üçüncü Türden Yakınlaşmalar) izle

Mojave Çölü’nde 1945 yıllarında daha önce esrarengiz bir şekilde kaybolmuş olan uçak yeniden ortaya çıkmıştır. O yıllarda yaşanan gariplikler ve tesadüfler bununla sınırlı değildir. Basit bir elektrik teknikeri olan Roy Neary (Richard Dreyfuss) UFO ile karşılaşır ve bir yolcu uçağı pilotu da tanımlanamayan bir cisim gördüğünü iddia eder. Bütün bunlar sadece bu bölgede yaşanan olaylar değildir. Dünyanın çeşitli yerlerinde sanki bir şey ayın anda harekete geçmişcesine bazı bu tarz gözlemler yapılır. Roy gibi Fransız araştırmacı Claude (François Truffaut) aynı gözlemleri yapan kişilere örnektir. Claude uzaylıların müzik aracılığı ile insanlarla iletişime geçtiğine inanmaktadır..

Tehlikeli İlişkiler 1977 (Üçüncü Türden Yakınlaşmalar) izle türkçe, Tehlikeli İlişkiler 1977 (Üçüncü Türden Yakınlaşmalar) izle full hd, Tehlikeli İlişkiler 1977 (Üçüncü Türden Yakınlaşmalar) izle türkçe dublaj, Tehlikeli İlişkiler 1977 (Üçüncü Türden Yakınlaşmalar) izle tek part, Tehlikeli İlişkiler 1977 (Üçüncü Türden Yakınlaşmalar) izle 2008 ve Öncesi filmler 2009 Öncesi yabancı abd filmleri bilim kurgu filmleri dram filmleri genel İmdb 7+ klasik filmler macera filmleri steven spielberg filmleri türkçe dublaj filmler yabancı filmler Tehlikeli İlişkiler 1977 (Üçüncü Türden Yakınlaşmalar) izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
515 izlenme
Yorumlar

Tehlikeli İlişkiler 1977 (Üçüncü Türden Yakınlaşmalar) izle, , , , , , , , , , , ,