The Man Who Will Come 2009 – Onu Beklerken Türkçe Dublaj izle

2. Dünya Savaşı dönemlerinde küçük bir kız çocuğunun ailesi ile yaşadıklarının anlatıldığı bir film. Martina (Greta Zuccheri Montanari) zorlu kış şartlarında ailesi ile beraber Monte Sole’nin eteklerinde bir dağ evinde yaşamaktadır. Halkın tamamı yokluk içindedir ve yaşamları bir hayli zordur. Martina sekiz yaşındadır ve uzun süredir tek bir kelime bile konuşmamıştır. Küçük erkek kardeşinin ölümü onu derinden etkilemiştir. Annesi bu olaydan yıllar sonra tekrar hamiledir ve doğum vakti gelmiştir. Uzun süredir konuşmayan ufak kız ilk defa konuşmuştur. Bunların dışında Rus birlikleri harekete geçmekte ve savaş yaklaşmaktadır. The Man Who Will Come 2009 Onu Beklerken L’uomo che verrà filmini Türkçe dublaj izle.

The Man Who Will Come 2009 – Onu Beklerken Türkçe Dublaj izle türkçe, The Man Who Will Come 2009 – Onu Beklerken Türkçe Dublaj izle full hd, The Man Who Will Come 2009 – Onu Beklerken Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, The Man Who Will Come 2009 – Onu Beklerken Türkçe Dublaj izle tek part, The Man Who Will Come 2009 – Onu Beklerken Türkçe Dublaj izle 2009 filmleri 2009 Öncesi yabancı dram filmleri genel savaş filmleri tarih filmleri türkçe dublaj filmler yabancı filmler The Man Who Will Come 2009 – Onu Beklerken Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
603 izlenme
Yorumlar

The Man Who Will Come 2009 – Onu Beklerken Türkçe Dublaj izle, , , , , , , ,