The Sapphires izle Türkçe Altyazılı

1968 yılında Avustralya’nın Viktorya Eyaletinde yaşayan dört yerli Avustralyalı (aborjin) kızın gerçek yaşam öyküsü anlatılmakta. Ünlü olma gibi bir hayalleri olan dört kız, hayallerini gerçekleştirmek uğruna İngilizlerin sömürgesi altındayken Vietnam savaşına gidip, savaştaki askerlere moral vermek için sahneye çıkarlar. Genel olarak Soul ve Country müziklerin yer aldığı eğlenceli ve hüzünlü sahneleri içinde barındıran bir hikaye.
32. İstanbul Film Festivalinde “İzle ve Kendini İyi Hisset” etiketi altında seyirciye sunulan ve beğeni toplayan 2012 yapımı bu filmi UltraFilmizle.Com olarak sizlere sunuyor ve yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler.

The Sapphires izle Türkçe Altyazılı türkçe, The Sapphires izle Türkçe Altyazılı full hd, The Sapphires izle Türkçe Altyazılı türkçe dublaj, The Sapphires izle Türkçe Altyazılı tek part, The Sapphires izle Türkçe Altyazılı 2012 filmleri 2012 yabancı biyografi filmleri dram filmleri genel komedi filmleri müzikal filmler türkçe altyazılı filmler yabancı filmler The Sapphires izle Türkçe Altyazılı
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
94 izlenme
Yorumlar

The Sapphires izle Türkçe Altyazılı, , , , , , , , ,