Üç Silahşörler – Stand Up Guys Türkçe Altyazılı izle

Val (Al Pacino) 28 yıllık bir hapis hayatından sonra dışarı çıkar. En yakın arkadaşı Doc (Christopher Walken) onu karşılamaya gelir ve ekibin diğer emektar ismi Hirsch’e ulaşırlar. Geçmişten söz eden eski gangsterlerden Hirsch’în başının belada olduğunu öğrendiklerinde, eski yeteneklerini konuşturmak için harekete geçme kararı alırlar.
Al Pacino ve Christopher Walken’ın başrolünde yer aldıkları ve Oscar ödüllü aktörlerin son filmi olan Stand Up Guys, Altın Küre ödüllerinde de aday olarak gösteriliyor. ultraFİLMİZLE.COM olarak bu yapımı sizlere altyazılı sunuyor ve yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler.

Üç Silahşörler – Stand Up Guys Türkçe Altyazılı izle türkçe, Üç Silahşörler – Stand Up Guys Türkçe Altyazılı izle full hd, Üç Silahşörler – Stand Up Guys Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Üç Silahşörler – Stand Up Guys Türkçe Altyazılı izle tek part, Üç Silahşörler – Stand Up Guys Türkçe Altyazılı izle 2013 filmleri 2013 yabanci abd filmleri genel komedi filmleri polisiye filmler suç filmleri türkçe altyazılı filmler yabancı filmler Üç Silahşörler – Stand Up Guys Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
450 izlenme
Yorumlar

Üç Silahşörler – Stand Up Guys Türkçe Altyazılı izle, , , , , , , , ,