Uyumsuz – Divergent 2014 Türkçe Altyazılı izle

Bu filmde toplumun her biri farklı bir erdemi temsil eden beş adet bölgeye ayrılmış durumdadır. 16 yaşına gelenlere kendi bölgelerinde kalıp kalmayacakları sorulmaktadır. Çünkü hayatları boyunca verdikleri karar sonucu seçtikleri bölgede kalıp yaşamak zorundadırlar. Beatrice Prior herkesi şaşırtan bir seçim yapar. Bunun üzerine Tris ve bölgenin diğer üyeleri yaptıkları seçimden sonra hayatta kalmak için oldukça rekabetçi bir başlangıç sürecine girerler. Ağır fiziksel ve psikolojik testlerden geçmek zorundadırlar. Bu testler sonucunda değişeceklerdir. Ancak Tris bir sır saklamaktadır. Sırrı herhangi biri öğrenirse bu onun sonu olacaktır. Görünüşte mükemmel olan toplumunu tehdit eden bir çatışmanın hızla büyüdüğünü gördükçe, sırrının sevdiği insanların hayatını kurtarabileceğini fark eder. iyi izlemeler.

Uyumsuz – Divergent 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe, Uyumsuz – Divergent 2014 Türkçe Altyazılı izle full hd, Uyumsuz – Divergent 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Uyumsuz – Divergent 2014 Türkçe Altyazılı izle tek part, Uyumsuz – Divergent 2014 Türkçe Altyazılı izle 2014 filmleri 2014 yabancı afiş filmleri aksiyon filmleri bilim kurgu filmleri genel İmdb 7+ romantik filmler türkçe dublaj filmler yabancı filmler Uyumsuz – Divergent 2014 Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
406 izlenme
Yorumlar

Uyumsuz – Divergent 2014 Türkçe Altyazılı izle, , , , , , , , , ,