V for Vandetta 2005 Türkçe Dublaj izle

” V for Vendetta full hd izle, V for Vendetta filmini full izle, V for Vendetta sinema filmini izle, V for Vendetta turkce altyazılı full hd izle ”
Sinema tarihinde belki de özgürlük kavramını en güzel şekilde anlatan filmlerin başında geliyor. V isimli bir eski suçlu olduğu sanılan kişi halkına özgürlüklerini geri verebilmek adına tek başına tüm Ingiltere devletine karşı savaşım vermektedir. V , geçmişte ailesi de kendisi de işkenceden geçmiş, toplama kamplarında süründürülmüş ve insanlığı elinden alınmış birisidir. Bu kamplardan birinde yapılan bir deney sonucu kendisi normal bir insan olmasına rağmen, birkaç insanüstü özellik kazanmıştır.
Toplumdan uzak bir metro istasyonunda sürekli maske ve pelerinler içinde gizemli yaşamını sürdürmektedir.
Asıl amacı, geçmişteki İngiltere kraliyeti dönemlerinde başlayan isyan gününün aynı gününde hükümeti yok etmek ve baskı altındaki sömürülen halkına özgürlüklerini vermektir. Bu süreçte tahmin etmediği bir aşk da edinir ve onunla hareket ederek hedefine emin adımlarla yürüyecektir…

V for Vandetta 2005 Türkçe Dublaj izle türkçe, V for Vandetta 2005 Türkçe Dublaj izle full hd, V for Vandetta 2005 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, V for Vandetta 2005 Türkçe Dublaj izle tek part, V for Vandetta 2005 Türkçe Dublaj izle 2008 ve Öncesi filmler 2009 Öncesi yabancı abd filmleri aksiyon filmleri bilim kurgu filmleri genel gerilim filmleri İmdb 7+ türkçe dublaj filmler yabancı filmler V for Vandetta 2005 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
517 izlenme
Yorumlar

V for Vandetta 2005 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , , ,