Yarım Kalan Şarkı – Song for Marion 2012 Türkçe Dublaj izle

Yaşlı Arthur aksi ve huysuzdur. Karısı Marion kanserle mücadele etmektedir ve onun ısrarları ile bir koroya katılır. Koro’da şarkı söylemek onun için çok anlamsızdır ve karısının da bunu neden istediğini bilmemektedir. Elizabeth koronun genç ve güzel şefidir. Herkese yaşam sevinci ve enerji aşılamaktadır. Arthur henüz yaşlanmadığını ve kendisini herkese ispatlamak için bu genç bayan ile ilgilenecektir. 2012 yapım film İstanbul Film Festivalinde gösterime girdiğinde beğeni toplayan yapımlardan biri olmuştur….

Yarım Kalan Şarkı – Song for Marion 2012 Türkçe Dublaj izle türkçe, Yarım Kalan Şarkı – Song for Marion 2012 Türkçe Dublaj izle full hd, Yarım Kalan Şarkı – Song for Marion 2012 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Yarım Kalan Şarkı – Song for Marion 2012 Türkçe Dublaj izle tek part, Yarım Kalan Şarkı – Song for Marion 2012 Türkçe Dublaj izle 2012 filmleri 2012 yabancı abd filmleri dram filmleri genel İmdb 7+ komedi filmleri müzikal filmler türkçe dublaj filmler yabancı filmler Yarım Kalan Şarkı – Song for Marion 2012 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
353 izlenme
Yorumlar

Yarım Kalan Şarkı – Song for Marion 2012 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , , ,