Yol Hikayesi – Voir La Mer 2011 Türkçe Dublaj izle

Öncelikle filmin 18 yaşından küçüklerin izlememesi önerilir. Burgundy’de yaşamını sürdüren komik iki kardeş yaz tatilleri için uzun süredir görmedikleri annelerinin yanına gitme kararı alırlar. Yolculuk için ikinci el bir karavan alarak Fransa’nın bir bölümünden diğer bölümüne gitmek için yola çıkarlar. Yolculuk esnasında karşılarını çekici bir kadın çıkar. Yolculuğu beraber geçiren kadın hiç deniz görmediğini belirtir. İki kardeşede yakınlık gösteren kadın üçlü bir ilişkide aşka yer olmadığını acı bir şekilde ortaya sunacaktır. iyi seyirler dileriz.

Yol Hikayesi – Voir La Mer 2011 Türkçe Dublaj izle türkçe, Yol Hikayesi – Voir La Mer 2011 Türkçe Dublaj izle full hd, Yol Hikayesi – Voir La Mer 2011 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Yol Hikayesi – Voir La Mer 2011 Türkçe Dublaj izle tek part, Yol Hikayesi – Voir La Mer 2011 Türkçe Dublaj izle 2011 filmleri 2011 yabancı dram filmleri fransız filmleri genel komedi filmleri romantik filmler türkçe dublaj filmler yabancı filmler Yol Hikayesi – Voir La Mer 2011 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
578 izlenme
Yorumlar

Yol Hikayesi – Voir La Mer 2011 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , ,