Aslı Gibidir – Certified Copy – Copie Conforme 2010 Türkçe Dublaj izle

Toskana’da aşk nasıl anlatılır ki? Aşk yuvası küçük oteller, kafelerde birbirinin gözüne bakan âşıklar… Bir çift gibi görünmeye çalışan bir kadın ve bir erkek… Adam, bir konferansa konuşmacı olarak katılan İngiliz bir yazar; kadın ise, Fransa’dan gelen bir sanat galerisi sahibi. İşte herhangi bir zaman, herhangi bir yerde ve mekanda, herhangi birinin başına gelebilecek bir durumun öyküsü. Keyifli izlemeler diliyoruz.

Aslı Gibidir – Certified Copy – Copie Conforme 2010 Türkçe Dublaj izle türkçe, Aslı Gibidir – Certified Copy – Copie Conforme 2010 Türkçe Dublaj izle full hd, Aslı Gibidir – Certified Copy – Copie Conforme 2010 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Aslı Gibidir – Certified Copy – Copie Conforme 2010 Türkçe Dublaj izle tek part, Aslı Gibidir – Certified Copy – Copie Conforme 2010 Türkçe Dublaj izle 2010 filmleri 2010 yabancı dram filmleri fransız filmleri genel İmdb 7+ İran filmleri türkçe dublaj filmler yabancı filmler Aslı Gibidir – Certified Copy – Copie Conforme 2010 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
1145 izlenme
Yorumlar

Aslı Gibidir – Certified Copy – Copie Conforme 2010 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , ,