Ben-Hur: Anniversary Edition 1959 Türkçe Dublaj izle

Judah Ben Hur zengin yahudi bir prenstir. Bir gün çocukluk arkadaşı Messela ile buluşup konuşurlar ve hasret giderirler. Bu konuşmaların sonunda iki taraf siyasi fikirlerini ortaya döktüklerinde tartışmaya başlarlar. Ben Hur arkadaşına hiç bir koşulda destek vermeyeceğini söyler. Bunun üzerine arkadaşı Messela onu kürek mahkumu olarak sürgüne gönderir. Zengin hayatına veda eden prens bu olay üzerine intikam yemini edecektir. iyi izlemeler diliyoruz.

Ben-Hur: Anniversary Edition 1959 Türkçe Dublaj izle türkçe, Ben-Hur: Anniversary Edition 1959 Türkçe Dublaj izle full hd, Ben-Hur: Anniversary Edition 1959 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Ben-Hur: Anniversary Edition 1959 Türkçe Dublaj izle tek part, Ben-Hur: Anniversary Edition 1959 Türkçe Dublaj izle Ben-Hur: Anniversary Edition 1959 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
311 izlenme
Yorumlar

Ben-Hur: Anniversary Edition 1959 Türkçe Dublaj izle,