Kahraman Şövalye 2014 Altyazılı izle

Genç Justin, artık bürokratik bir yapının ya da şövalyelerin kalmadığı bir krallıkta yaşamakta, ancak buna rağmen şövalye olmayı hayal etmektedir. Babası Reginald ise oğlunun bu hayalini desteklememektedir. Reginald, Kraliçe’nin danışmanıdır ve tek isteği oğlunun kendi izinden giderek başarılı bir avukat olmasıdır. Justin büyükannesine gittiği günlerden birinde, babasının ihtişamlı geçmişine ilk kez tanık olur. Babası bir zamanlar kraliyetin en asil şövalyesi, kralın koruyucusu ve sağ koludur. Bir ihanet sonrasında görevini kaybedene dek birçok başarıya imza atmıştır. Duyduğu hikaye karşısında büyülenen Justin, o güne dek sadece hayalini kurduğu şövalye olma konusunda artık son derece kararlıdır. Kraliyetin bir hayli karışık olduğu bu dönemde hem kendi hem de krallığın onuru için elinden geleni yapacaktır. iyi izlemeler diliyoruz.

Kahraman Şövalye 2014 Altyazılı izle türkçe, Kahraman Şövalye 2014 Altyazılı izle full hd, Kahraman Şövalye 2014 Altyazılı izle türkçe dublaj, Kahraman Şövalye 2014 Altyazılı izle tek part, Kahraman Şövalye 2014 Altyazılı izle 2014 filmleri 2014 yabancı abd filmleri aile filmleri animasyon - Çizgi filmler macera filmleri türkçe altyazılı filmler yabancı filmler Kahraman Şövalye 2014 Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
280 izlenme
Yorumlar

Kahraman Şövalye 2014 Altyazılı izle, , , , , , , ,