Need for Speed – Hız Tutkusu 2014 Altyazılı izle

Tobey Marshall (Aaron Paul) dürüst ve çok çalışkan bir adamdır, ailesine ait olan Marshall Motors adlı oto tamircisinde arkadaşlarıyla birlikte çalışmaktadır. Babasının vefatının ardında Tobey büyük borçlar altında kalmıştır. Hafta sonları Tobey çok tehlikeli olan “yer altı oto yarışları” adı verilen yarışlara katılmaktadır. Yarışların ardından Tobey adrenalin tutkunu bir adam olmuştur.
Zorlu, zengin ve güçlü düşmanı Dino Brewster (Dominic Cooper) bir gün Tobey’ye hayatında sadece bir kez alabileceği bir iş teklifiyle gelir. Sınırsız sermayesiyle Dino, Tobey’ye dünyanın en hızlı Mustang’ini yapmayı teklif eder. ve Macera başlar. iyi seyirler diliyoruz.

Need for Speed – Hız Tutkusu 2014 Altyazılı izle türkçe, Need for Speed – Hız Tutkusu 2014 Altyazılı izle full hd, Need for Speed – Hız Tutkusu 2014 Altyazılı izle türkçe dublaj, Need for Speed – Hız Tutkusu 2014 Altyazılı izle tek part, Need for Speed – Hız Tutkusu 2014 Altyazılı izle 2014 filmleri 2014 yabancı abd filmleri aksiyon filmleri genel İmdb 7+ macera filmleri türkçe altyazılı filmler yabancı filmler Need for Speed – Hız Tutkusu 2014 Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
291 izlenme
Yorumlar

Need for Speed – Hız Tutkusu 2014 Altyazılı izle, , , , , , , , ,