Transcendence – Evrim 2014 Altyazılı izle

Bilim adamı Will, istedikleri teknolojik yardımı yapmadığı için bir terörist grubun saldırısına uğrar ve cinayete kurban gider. Kendisi gibi bilim adamı olan eşi Evelyn, Will’in beynini gelişmiş bir süperbilgisayara entegre eder. Will’in bedeni ölmüştür ama beyni eşiyle yeniden iletişime geçer. Dahası Will, bağlı olduğu bilgisayardan internet aracılığı ile tüm dünyayı yaklaşan terörist tehlikeye karşı uyarmaya başlar. Fakat terörist grup Will’in hala hayatta olduğunu fark edince, super-bilgisayarı yok etmek için harekete geçerler. Keyifli bir seyir dileriz.

Transcendence – Evrim 2014 Altyazılı izle türkçe, Transcendence – Evrim 2014 Altyazılı izle full hd, Transcendence – Evrim 2014 Altyazılı izle türkçe dublaj, Transcendence – Evrim 2014 Altyazılı izle tek part, Transcendence – Evrim 2014 Altyazılı izle 2014 filmleri 2014 yabancı abd filmleri afiş filmleri aksiyon filmleri bilim kurgu filmleri genel gerilim filmleri türkçe altyazılı filmler yabancı filmler Transcendence – Evrim 2014 Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
685 izlenme
Yorumlar

Transcendence – Evrim 2014 Altyazılı izle, , , , , , , , , ,