X-Men Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle

X-Men Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle türkçe, X-Men Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle full hd, X-Men Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle türkçe dublaj, X-Men Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle tek part, X-Men Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle film izle tr dublaj izle X-Men: Geçmis Günler Gelecek – X-Men: Days of Future Past (2014) İzle full izle X-Men: Geçmis Günler Gelecek – X-Men: Days of Future Past (2014) İzle izle X-Men: Geçmis Günler Gelecek – X-Men: Days of Future Past (2014) İzle online izle X-Men: Geçmis Günler Gelecek – X-Men: Days of Future Past (2014) İzle türkçe dublaj izle X-Men Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle

X-Men Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle, Yönetmenliğini Bryan Singer n yaptığı X-Men: Geçmis Günler Gelecek – X-Men: Days of Future Past 2014 yılında çekildi ve 23 Mayıs 2014 tarihinde gösterime girdi. ABD ve ingiltere de çekilen film için IMDB den izleyicilerden 8.6/10 puan aldı. Başrollerinde Hugh Jackman , James McAvoy , Michael Fassbender , Jennifer Lawrence , Halle Berry gibi isimlerin olduğu filmin senaryosunu Matthew Vaughn , John Byrne yazdı. X-Men Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle filminin konusu ise The Days of Future Past, başını Magneto’nun çektiği Kötü Mutantlar Kardeşliği’nin önemli bir senatörü öldürmesinden sonra Mutantların Sentineller tarafından avlandığı alternatif bir gelecekte geçecek. Yapımcı Singer, projenin önceki X-Men filmlerini de kapsayacağını ve bu evreni genişletmek istediklerini de sözlerine ekledi.
X-Men Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle.. Matthew Vaughn’un yöneteceği X-Men: Days of Future Past’ın kadrosunda James McAvoy, Michael Fassbender, Rose Byrne, January Jones, Jennifer Lawrence alıyor. Filmin 2013 yılında vizyona girmesi planlanıyor.

1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
258 izlenme
Yorumlar

X-Men Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle, , , , , ,