Coherence – Paralel Evren 2013 Altyazılı izle

Bir grup arkadaş akşam yemeği yemek için bir araya gelir. Yemeğin keyifli olacağı açıktır, çünkü o gece bir kuyruklu yıldız dünyanın epey yakınından geçecektir. Ancak bu olağan durum, geceye olağanüstü bir yön de verecektir. Yemek sırasında elektrik kesilir. Bu aksiliğin üzerine çevrelerine baktıklarında, gizemli bir evde ışıkların hala yandığını fark ederler. Bu fark edişleri tanık olacakları enteresan olayların da habercisidir. başlarının üzerinde süzülen insanları gördüklerinde dünyayı algılayış şekilleri, gerçekle hayal birbirine karışacaktır. Ve bu durum, ilişkilerinde bazı kırılmaları da beraberinde getirecektir. İyi bir seyir temenni ederiz.

Coherence – Paralel Evren 2013 Altyazılı izle türkçe, Coherence – Paralel Evren 2013 Altyazılı izle full hd, Coherence – Paralel Evren 2013 Altyazılı izle türkçe dublaj, Coherence – Paralel Evren 2013 Altyazılı izle tek part, Coherence – Paralel Evren 2013 Altyazılı izle Coherence – Paralel Evren 2013 Altyazılı izle Coherence – Paralel Evren 2013 Altyazılı izle filmi hd izle Coherence – Paralel Evren 2013 Altyazılı izle izle Coherence – Paralel Evren 2013 Altyazılı izle seyret Emily Baldoni Maury Sterling Nicholas Brendon Coherence – Paralel Evren 2013 Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
223 izlenme
Yorumlar

Coherence – Paralel Evren 2013 Altyazılı izle, , , , , , ,